• شرکت طاها کیمیا تجهیز

مختصری درباره شرکت

شرکت طاها کیمیا تجهیز با رویکرد بازرگانی تخصصی و مهندسی فروش در زمینه واردات و فروش تجهیزات و دستگاههای ابزار دقیق، سنجش ، اندازه گیری و تجهیزات علمی- ازمایشگاهی مورد نیاز در حوزه صنایع شیمیایی، نفت،گاز و پتروشیمی، تحقیقاتی و… فعالیت می­ کند.

شرکت در سالهای اخیر توانسته با اطلاع از قوانین تجارت بین­ الملل و بهره­ مندی از دفاتر مستقر در آمریکا،اروپا و خاورمیانه ارتباط مستقیم خود با شرکت­های معتبر سازنده در سراسر دنیا را حفظ کند. فرایند انتخاب مشتری با ارائه مشاوره فنی- مهندسی (قبل از خرید) به مشتری، معرفی معتبرترین برندهای دنیا و افزایش اطلاعات کاربران تسهیل و تلاش شده است تا با ارائه  یک بسته کامل از خدمات فنی- بازرگانی ارتباطی پایدار با مشتریان برقرار گردد.به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، شرکت باکمک کارشناسان زبده تلاش می کند خرید مناسب و صحیح را ممکن نماید.کلیه تجهیزات فروخته شده از خدمات آموزش ، نصب، راه اندازی و نیز خدمات پس از فروش برخوردار هستند.

زمینه های فعالیت

1385

فروش کنترل کننده شدت جریان جرمی

www.massflowcontroller.ir
1385

فروش رگلاتور فشار و بک پرشر رگلاتور

www.regulators.ir
1386

فروش پلی آلومینیوم کلراید - پک

www.polyaluminiumchloride.ir
1386

فروش پلی الکترولیت (پلی اکریل آمید) - PAM

www.polyelectrolyte.ir
1387

تامین انواع اتصالات، لوله، شیر و فیلتر

www.valvefitting.ir
1390

فروش مترینگ پمپ فشار بالا

www.meteringpump.ir
1391

فروش دستگاه های تخصصی آنالیز مغزه، تجهیزات تست سیمان و سیالات حفاری

www.oilinst.ir
1392

فروش تخصصی ویسکومتر و رئومتر

www.viscometer.ir
1393

تامین انواع پمپ خلاء

www.vacuumpump.ir

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه تجهیزات شرکت طاها کیمیا تجهیز از زمان تحویل به مدت یک­سال شامل گارانتی بوده و تا پنج سال از خدمات پس از فروش برخوردار خواهد بود.

تعهدات گارانتی محصولات

 • شرکت طاها کیمیا تجهیز متعهد می گردد که محصولات را بدون هیچگونه نقص و ایراد فنی و مطابق با استانداردهای کیفیت متناسب با هر یک از محصولات به مشتری تحویل دهد.
 • در زمان تحویل محصولات، نماینده مشتری می بایست محصولات را از نظر کیفیت (بر اساس توافق بعمل آمده بین دو طرف) مورد ارزیابی قرار دهد.
 • در صورتی که هرکدام از محصولات با استانداردهای کیفیت تطابق نداشته باشد، شرکت طاها کیمیا تجهیز موظف است آن محصول را ، به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن تعویض یا تعمیر نماید.
 • تمامی مطالبات و شکایات مشتری در مورد محصولات، باید بصورت کتبی ارسال شود.
 • مدت زمان ارسال شکایات نیز حداکثر تایک­سال پس از تاریخ دریافت محصولات می باشد.

موارد خارج از شمول گارانتی

 • تمام شدن دوره گارانتی محصولات
 • خرابی به علت استفاده نادرست از محصولات، سهل انگاری و یا حوادث غیرمترقبه مانند حوادث ناشی از برق، آب، آتش و …
 • تعمیر نادرست توسط مشتری و خرابی بر اثر دستکاری محصول
 • استفاده از محصولات بر خلاف دستورالعمل محصول
 • آسیب های فیزیکی و استفاده از محصولات در شرایط غیر استاندارد
 • آسیب های ناشی از هر گونه تغییر ظاهری
 • هرگونه آسیب ناشی از تغییر محل استفاده، تنظیم و یا تغییر در تجهیزات بدون اخذ موافقت کتبی از شرکت

خدمات پس از فروش

در راستای افزایش رضایت مشتریان؛ شرکت طاها کیمیا تجهیز ، با کمک کارکنان آموزش دیده ، برای کلیه محصولات خود خدمات پس از فروش ارائه می نماید.این خدمات شامل تامین قطعات یدکی، بررسی تغییر شرایط عملکردی، ارائه توصیه های فنی و … خواهد بود.

تامین کالا

ارائه خدمات در شأن مشتری از مهمترین دغدغه های طاها کیمیا تجهیز می باشد. یکی از مهمترین مسائلی که باید در این زمینه بدان توجه داشت، تامین محصولاتی باکیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان است.

درخواست تامین کالا  از طریق تماس تلفنی، ارسال فکس یا  ایمیل برای مشتریان قابل انجام است.پس از دریافت اطلاعات اولیه همکاران ما در خصوص نحوه ارائه محصول اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.در صورتی که محصول مورد نظر شما در میان برندهای اصلی ما نباشد با مراجعه به سایت دیگر برندها  می توانید محصول خود را انتخاب نمایید.با این حال توجه داشته باشید که سفارش های خاص؛ به علت هزینه های سربار بالاتر، گرانتر به دست مشتری می رسد.

در صورتی که امکان داشته باشد همکاران ما پیشنهادهای جایگزین که قدرت انتخاب شما را بالاتر ببرد ارائه خواهند نمود.

آموزش و مشاوره فنی

شرکت طاها کیمیا تجهیز با استفاده از متخصصان و کارشناسان خود امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص محصولات خود را در محل مورد نظر مشتری و بنا به درخواست وی فراهم نموده است.از دیگر خدمات شرکت طاها کیمیا تجهیز آموزش کلیه دستگاه های فروخته شده در محل مورد نظر مشتری و بصورت رایگان می باشد.

 با توجه به ویژگیهای فنی تجهیزات ارائه شده و نیز همپوشانی­های متعدد ممکن است خریدار علی رغم دانش قابل توجه در انتخاب تجهیز مناسب مرتکب اشتباه گردد، لذا شرکت  آمادگی دارد برای پیشگیری از بروز خطا ، با هم­فکری متقاضی جزییات کاربرد تجهیز و مشخصات آن را تطبیق داده و مناسب­ترین پیشنهاد را ارائه نماید.

به منظور توسعه حق انتخاب مشتری، در صورت امکان  ارائه پیشنهادهای جایگزین که از نظر فنی و/یا مالی با درخواست مشتری قرابت دارند نیز در قالب مشاوره رایگان انجام می­ پذیرد.

اگر چه تلاش شده اطلاعات جامعی در زمینه محصولات،خدمات و … دروبسایت شرکت ارائه گردد، اما در هر صورت کسب اطلاعات از طریق تماس با ما، موجب خوشنودی همکارانمان خواهد بود.