• شرکت طاها کیمیا تجهیز

شرکت Chandler Engineering

شرکت Chandler Engineering یکی از شرکتهای گروه نفت و گاز AMETEK است که با سابقه بیش از پنجاه سال بزرگترین تامین کننده تجهیزات آزمایش سیمان حفاری چاه­های نفت، گاز و زمین گرمایی در جهان محسوب می­گردد. AMETEK با فروش سالانه 4 میلیارد دلار یکی از پیشگامان تجهیزات الکترونیکی و الکترومکانیکی در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در اوکلاهامای آمریکاست و کلیه تجهیزات در آمریکا ساخته می­شود.تجهیزات این شرکت بر اساس استانداردهای API  و ISO  طراحی و ساخته می شود. این شرکت یکی از خوشنامترین نامها در حوزه ساخت تجهیزات تست سیمان در میادین نفتی است به شکلی که تقریباً تمامی آزمایشگاه­های تست سیمان چاه­های نفت یک  Consistometer ساخت این شرکت را به کار گرفته­اند و به علاوه بسیاری از تجهیزات آزمایشگاه­های بزرگ ساخت  Chandler است.این شرکت در زمینه سیال حفاری و آنالیز مغزه نیز تجهیزات با کیفیتی ارائه می­نماید. عمر طولانی و حفظ کیفیت عملکرد تجهیزات این شرکت در حدی است که بسیاری از آزمایشگاه­های معتبر کماکان از تجهیزات قدیمی این شرکت در آزمایشگاه­های خود استفاده می کنند.

برای دیدن محصولات این شرکت می توانید روی لینک  کلیک فرمایید.

شرکت OFITE

شرکتOFI Testing Equipment) OFITE)  در سال 1982  در آمریکا تاسیس شده و در خصوص تولید مواد و تجهیزات خاص میادین نفتی فعال است.این شرکت مواد و تجهیزات خود را در حوزه­های آزمایش  Drilling Fluids، Completion Fluids، Oil-Well Cements، Core Samples و Wastewater تولید و عرضه می نماید.

اگر شرکت Ofite چه در مقایسه با شرکتهای Fann و Chandler از تجربه کمتری برخوردار است اما متخصصان این شرکت نیز با تلاش­های نوآورانه به یک منبع مطمئن با پاسخگویی سریع و دقیق برای مشتریان تبدیل شده است.

تجربه 30بیش از ساله این شرکت در کار در میادین و آزمایشگاه­ها می­تواند اطمینان بخش باشد.

تجهیزات این شرکت در آمریکا و بر اساس استاندارد API تولید می گردد.

برای دیدن محصولات این شرکت می توانید روی لینک  کلیک فرمایید.

شرکت Core Lab

شرکت Core Lab در سال 1936 در آمریکا تاسیس شده است. در طی 80  سال فعالیت، این شرکت با خرید و ادغام در چندین شرکت دیگر و افزایش قابلیتهای خود به یکی از بزرگترین سرویس دهندگان و سازندگان تجهیزات مربوط به آزمایشات مفزه ­های نفتی تبدیل شده است.این شرکت به عنوان سرویس دهنده پیشرو در خصوص توصیف مخزن، افزایش تولید و مدیریت مخزن در جهان شناخته می شود.مهمترین تفاوت این شرکت با دیگر ارائه­ دهندگان تجهیزات تمرکز بر بالاترین کیفیت و یکنواختی عملکرد است. به­ روزرسانی دائمی فنآوری به منظور اطمینان از بهینه­ شدن عملکرد مخازن به عنوان رسالت شرکت معرفی شده است.آخرین اقدام این شرکت خرید شرکت  Sanchez Technologies (از خوشنامترین سازندگان فرانسوی) و عرضه محصولات آن با برند خود می ­باشد.شرکت کورلب با درآمد سالانه 1 میلیارد دلار یکی از پرقدرت­ ترین بازیگران بازار است.

برای دیدن محصولات این شرکت می توانید روی لینک  کلیک فرمایید.

برای دیدن محصولات شرکت سانچز نیز می توانید روی لینک  کلیک فرمایید.

شرکت Fann

شرکت Fann Instrument Company  از سال 1939  در زمینه تامین تجهیزات تست و آنالیز میادین نفتی به عنوان یک شرکت پیشرو فعال است. تمرکز اصلی این شرکت بر ساخت تجهیزات اندازه­ گیری خواص مکانیکی و شیمیایی سیالات و به ویژه تجهیزات اندازه­ گیری جریان (Flow)  و گرانروی (Viscosity) قرار داده شده است.در طی چهار دهه بعدی شرکت Fann رشد ویژه ­ای در سیستمها و  محصولات و همچنین قابلیتهای آزمایش تجربه کرد و به یک شرکت بین المللی تبدیل شد. ساخت تجهیزات، لوازم جانبی و کیتهای آزمایش این شرکت در آمریکا و بر اساس استانداردهای API و ASTM انجام می­شود. تولید کیتهای قابل حمل برای استفاده در میدان و آزمایشگاه بر اساس تحقیقات در لبه دانش از سیاستهای خاص این شرکت است.

شعار شرکت طراحی و ساخت تجهیزات بر اساس نیازمندیهای آزمایش و ارائه خدمات فنی برای افزایش راندمان مشتری است. این شرکت یکی از شرکتهای اصیل سازنده تجهیزات آزمایش است.

برای دیدن محصولات این شرکت می توانید روی لینک  کلیک فرمایید.